خدمات فنی و مهندسی ،بازرسی فنی و نظارت ،آموزش دوره های تخصصی

خط مستقیم مدیریت : 0914 054 0719 

 

گنجینه: دارنده ایزو 9001:2008 و ایزو 17020 مربوط به شرکت های بازرسی فنی و HSE-MS در ایمنی و محیط زیست

 

سامانه LMS گنجینه با استفاده از بهترین نرم افزار روز اروپا در بین سیستم های مدیریت آموزش (LMS)

سخن مدیرعامل

 

با توجه به بازارهای جدید کار برای شرکت مهندسین مشاورگنجینه  ایده آل ایرانیان مدیریت محترم عامل در نشستی با کلیه پرسنل ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل نمونه شرکت این متن را قراءت فرمودند: 

 

 عشـق را در جــــــان خود پرورده‌ایم          هفــت گوهــــر ارمغــــــان آورده‌ایم

هفت جام از هفت ساقـی هفت دست     تا رَویم از نو به میــــــدان، مستِ مست

از بدو تأسیس «گنجینه ایده آل ایرانیان»، با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه‌محور و تهاجمی توانسته‌ایم مسیرهای طولانی را در مدت‌زمانی کوتاه سپری کنیم و با خلق سبد محصول باکیفیت و جامع و نیز تیمی پویا و پایا و همدل، آینده‌ای روشن فراروی چشم مشتریان این وادیِ پراهمیت به‌تصویر کشیم.

سلامت سازمانی و صداقت را سرلوحۀ فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار دادیم تا بتوانیم ارزشمندترین دستاورد خود را که پشتیبانی تکیه‌پذیر و همگامیِ مطمئن برای مشتریان است، محافظت کنیم و گسترش دهیم. ما در «گنجینه ایده آل ایرانیان» مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از آغاز تا انجام و حتی پس از به‌ثمرنشستنِ هر پروژه، گام‌به‌گام در کنارشان هستیم و یاریگرِ دوشادوش آنان.

خشنودی مشتریان ارزشمندترین سرمایۀ ماست و مشتریان، به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند. تلاش کرده‌ایم در کارگروه‌های تخصصی پروژه ها، با شنیدن صدای مشتریان و تشخیص درست نیازهای بازار، مشتری را قطب‌نمای حرکت خود در پروژه های «گنجینه ایده آل ایرانیان» قرار دهیم.

اکنون، مفتخریم که با بهادادن به کارسپاری (تفویض اختیار) و طراحی چارت سازمانیِ افقی و تمرکز بر تصمیم‌گیری‌های غیرمتمرکز، سازمانی چابک بنیان نهاده‌ایم که می‌تواند پابه‌پای سرعت روزافزون تغییراتِ قرن بیست‌ویکم و صنعت شتابان بازرسی فنی و ndt، حرکت کند و همچنین با فراهم‌آوریِ بستر لازم برای بروز خلاقیت‌ها و مدیریت مقتدر دانش، در صنعت تکنولوژی‌محور و دانش‌بنیانِ بازرسی فنی وNDT ، سازمانی پیشرو باشیم.

یکی دیگر از مسئولیت‌های حساس ما در «گنجینه ایده آل ایرانیان»، درنظرگرفتن زیرساخت فرهنگی مناسب برای خَلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی است. «گنجینه ایده آل ایرانیان» همچنان که فعالیت‌های خود را به‌سوی تبدیل‌شدن به سازمانی با استاندارهای جهانی پیش می‌برد، با ارائۀ خدمات و طرح های نوین و خلاقانه، پیمودن این مسیر را برای مشتریان خود همواره می‌سازد. نتیجه آنکه در سال‌های آینده نیز آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت خواهیم کرد و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل‌به‌فصل خواهیم نگاشت.

حسرت نبرم به خواب آن مرداب   که‌آرام درون دشت شب خفته است
دریــایم و نیست باکم از طوفان   دریا همه‌عمــر خوابش آشفته است

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی شبانه روزی حتی در روزهای پنجشنبه و جمعه.

انجمن ها وسایتهای مرتبط

پیام فوری

کلیه اسناد و اوراق عادی و بهاء دار مطابق اساسنامه صرفاً با مهر و امضاء مدیرعامل و رئیس هیئات مدیره اعتبار دارد و چنانچه هرگونه فرآیندی غیر از این واقع شده باشد یا بشود حال به هر دلیل، هیچ مسئولیتی متوجه مدیریت این شرکت نمیباشد.

مدیریت شرکت مهندسین مشاور گنجینه ایده ال ایرانیان

خبرنامه

مترجم سایت

Persian Arabic Dutch English German Italian Turkish

آمار بازدید سایت

امروز512
دیروز511
هفته512
ماه19373
کل8716176

آدرس شرکت

آدرس
دفترمرکزی: کرمان -خیابان خواجو-خواجو32- پلاک 6-مهندسین مشاور  گنجینه ایده آل ایرانیان –تلفن:03432519677 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

    موبایل: 09140540719