خدمات فنی و مهندسی ،بازرسی فنی و نظارت ،آموزش دوره های تخصصی

خط مستقیم مدیریت : 0914 054 0719 

 

گنجینه: دارنده ایزو 9001:2008 و ایزو 17020 مربوط به شرکت های بازرسی فنی و HSE-MS در ایمنی و محیط زیست
سامانه LMS گنجینه با استفاده از بهترین نرم افزار روز اروپا در بین سیستم های مدیریت آموزش (LMS)

آشنايي کاربردی با NDT

از آنجا که هموراه دوره های تست غیر مخرب بسیار مورد توجه صنعت برای انجام مراحل تست و آزمایش میباشد لزوم فراگیری  این دوره ها برای افراد متقاضی کار در کشور بسیار مورد توجه قرار گرفته است.از طرف دیگر هزینه های بسیار بالای این دوره ها عملا امکان شرکت حداکثری را به افراد نخواهد داد و چه بسا نیاز واحد متقاضی جهت استخدام آشنایی کلی با اصول و روش های تست غیر مخرب می باشد.

در حال حاضر متقاضین این دست از دوره ها با صرف هزینه های بسیار بالا و تنها برای اخذ مدرک مربوطه در کلاس های مذکور تحت عنوان تست های غیرمخرب RT و RTI  و MT و UT و VT, PT شرکت مینمایند که هزینه هر یک از این دوره ها مبلغی بالاتر از سیصد  هزار تومان میباشد .

 مجموعه گنجینه ایده ال ایرانیان در اقدامی نوین با برگزاری دوره آشنایی مقدماتی با تست های غیر مخرب همراه با صدور مدرک معتبر در نظر دارد در درجه اول دانشپذیر را نسبت به هر یک از پروسه های تست غیر مخرب آشنا نماید ، بدیهی است که این آشنایی به صورت کلی خواهد بود و در صورت نیاز واحد متقاضی استخدام دانشپذیر میتواند دوره اصلی را با توجه به شناخت کلی خود از کلیه قرآیند ها ثبت نام نمیاد.

آنچه در این دوره مورد توجه قرار گرفته است کاهش قیمت دوره و هزینه های ثبت نام به صورت بسیار نزولی میباشد ، به صورتی که تمامی افراد بتوانند در دوره شرکت نمایند.

این دوره در گام اول با هدف آشنایی مقدماتی و مصور با اصول کلی آزمایش های غیر مخرب  برگزار خواهد شد

 

صفحه اصلی معاونت آموزش لیست و سرفصل دوره های حضوری بازرسیهای غیر مخرب آشنایی کاربردی با تست های غیر مخرب NDT

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی شبانه روزی حتی در روزهای پنجشنبه و جمعه.

انجمن ها وسایتهای مرتبط

پیام فوری

کلیه اسناد و اوراق عادی و بهاء دار مطابق اساسنامه صرفاً با مهر و امضاء مدیرعامل و رئیس هیئات مدیره اعتبار دارد و چنانچه هرگونه فرآیندی غیر از این واقع شده باشد یا بشود حال به هر دلیل، هیچ مسئولیتی متوجه مدیریت این شرکت نمیباشد.

مدیریت شرکت مهندسین مشاور گنجینه ایده ال ایرانیان

خبرنامه

مترجم سایت

Persian Arabic Dutch English German Italian Turkish

آمار بازدید سایت

امروز795
دیروز673
هفته795
ماه20421
کل8636972

آدرس شرکت

آدرس
دفترمرکزی: کرمان -خیابان خواجو-خواجو32- پلاک 6-مهندسین مشاور  گنجینه ایده آل ایرانیان –تلفن:03432519677 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

    موبایل: 09140540719