خدمات فنی و مهندسی ،بازرسی فنی و نظارت ،آموزش دوره های تخصصی

خط مستقیم مدیریت : 0914 054 0719 

 

گنجینه: دارنده ایزو 9001:2008 و ایزو 17020 مربوط به شرکت های بازرسی فنی و HSE-MS در ایمنی و محیط زیست
سامانه LMS گنجینه با استفاده از بهترین نرم افزار روز اروپا در بین سیستم های مدیریت آموزش (LMS)

چند توصیه آموزشی

 

توصیه های آموزشی و استخدامی

 

 

 مدرک معتبر

دیده مشود که آموزشگاه ها و موسسات آموزشی برای جذب دانشجویان و مهندسین از عناوینی مانند "ارائه مدرک معتبر از انگلیس، استرالیا، کانادا، سوئد، ..."استفاده میکنند. اینجانب با توجه به تجربیات خود و همچنین استخدام مهندسین و فارغ التحصیلان در پروژه های مختلف، به شما پیشنهاد میکنم که به جای جستجو در خصوص مدرک معتبر، به دنبال افزایش قدرت تخصص وعلم خود با استفاده از جزوات و کتابها و مطالب علمی معتبر  باشید. هیچ کدام از شرکت های مهندسی داخلی که اکثرا خصوصی هستند، از شما مدرک نمیخواهند و با یک مصاحبه کوتاه سطح فنی شما مشخص میگردد. در مورد شرکت های خارجی نیز باز هم هیچ کدام از این مدارک مرجع نیست. مهمترین ملاک برای شرکت های خارجی سابقه کار شما میباشد و پروژه هایی که در آن کار کرده اید و یا Recomendation Letter هایی که مدیران شرکت برای کارکنان مینویسند. حتی اگر شما از خود شرکت AVEVA تولید کننده نرم افزار PDMS هم مدرک داشته باشید، بدون سابقه کار آن مدرک ارزشی ندارد زیرا در یک دوره آموزشی سه یا چهار روزه که صرفا جهت اشنایی میباشد چیزی به تجربیات شما افزوده نمیشود. جدای از این موارد، شما برای مهاجرت یا پذیرش دانشگاه، نیاز به ترجمه مدارک خود دارید. در صورتی که میخواهید مدرک آموزشی خود را ترجمه کنید و تاییدیه قوه قضاییه بگیرید، فقط کافیست آن شرکت و موسسه وجود خارجی داشته باشد و در این صورت شما مدرک خود را میتوانید ترجمه کنید.

استخدام

مهمترین ملاک استخدام یک شخص در شرکت های مهندسی انگیزه  و علم آن شخص میباشد ...

 

 

صفحه اصلی معاونت آموزش واحد ثبت نام چند توصیه آموزشی و استخدامی

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی شبانه روزی حتی در روزهای پنجشنبه و جمعه.

انجمن ها وسایتهای مرتبط

پیام فوری

کلیه اسناد و اوراق عادی و بهاء دار مطابق اساسنامه صرفاً با مهر و امضاء مدیرعامل و رئیس هیئات مدیره اعتبار دارد و چنانچه هرگونه فرآیندی غیر از این واقع شده باشد یا بشود حال به هر دلیل، هیچ مسئولیتی متوجه مدیریت این شرکت نمیباشد.

مدیریت شرکت مهندسین مشاور گنجینه ایده ال ایرانیان

خبرنامه

مترجم سایت

Persian Arabic Dutch English German Italian Turkish

آمار بازدید سایت

امروز1417
دیروز1556
هفته3829
ماه22833
کل8596066

آدرس شرکت

آدرس
دفترمرکزی: کرمان -خیابان خواجو-خواجو32- پلاک 6-مهندسین مشاور  گنجینه ایده آل ایرانیان –تلفن:03432519677 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

    موبایل: 09140540719