خدمات فنی و مهندسی ،بازرسی فنی و نظارت ،آموزش دوره های تخصصی

خط مستقیم مدیریت : 0914 054 0719 

 

گنجینه: دارنده ایزو 9001:2008 و ایزو 17020 مربوط به شرکت های بازرسی فنی و HSE-MS در ایمنی و محیط زیست
سامانه LMS گنجینه با استفاده از بهترین نرم افزار روز اروپا در بین سیستم های مدیریت آموزش (LMS)

سئوالات متداول

در این قسمت برخی از سوالات متداول در مورد نحوه برگزاری و دیگر مطالب سایت آورده شده است. اگر پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر مشاهده ننمودید می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید:


سوال:
بعد از ثبت نام چگونه به پروفایل آموزشی خود دست پیدا میکنیم؟
پاسخ:
شما بعد از ثبت نام اولیه باید تکمیل ثبت نام خود را انجام دهید. اگر برای تکمیل ثبت نام شهریه دوره را به صورت آنلاین واریز نمایید ظرف 24 ساعت اطلاعات حساب کاربری برای شما از طریق پیامک یا ایمیل ارسال میگردد، و پس از ارسال بسته آموزشی ودریافت آن از مامور پست که این پروسه 3 الی 5 روز زمان میبرد و پس از دریافت اطلاعات کاربری می توانید به پروفایل آموزشی خود مراجعه نماییدو دوره آموزشی را طی نمایید

سوال:
اعتبار مدارک در چه سطحی است؟
پاسخ:
مدارک توسط آکادمی های بین المللی معتبری که در سراسر دنیا نمایندگی داشته از جمله ایران، صادر می شود و به عنوان یک گواهینامه دوره کوتاه مدت بین المللی از اعتبار بالایی برخوردار است، زیرا این مدارک توسط یک آموزشگاه یا موسسه صادر نشده و تحت اعتبار یک کمپانی بین المللی می باشد.
از طرفی این مدارک در سراسر دنیا از اعتبار یکسانی برخوردار هستند و منحصر به ارگان های داخلی نمیباشند.

سوال:
آیا گواهینامه ها مورد تایید وزارت علوم می باشد؟
پاسخ:
گواهینامه های این مرکز طی یک سیستم مدیریتی توسط آکادمی های خصوصی بین المللی صادر گردیده و دوره ها طبق استاندارد این آکادمی ها تدوین شده است، لذا تحت تایید وزارت علوم و یا اداره ارشاد نمی باشد زیرا این ارگانها تنها گواهینامه هایی که توسط موسسات مجاز خود صادر گردیده را تایید میکند و هزینه دوره های مورد تایید وزارت علوم بسیار بسیار بالاتر از شهریه های آموزش مجازی گنجینه ایده آل ایرانیان می باشد.

سوال:
آیا گواهینامه ها قابل معادل سازی یا ادامه تحصیل می باشد؟
پاسخ:
خیر. این گواهینامه ها مربوط به دوره های کوتاه مدت می باشد و قابلیت معادل سازی ندارد. چیزی شیه به سمینارهای یک روزه که در شهرهای بزرگ با هزینه هایی بسیار بالاتر از این برگزار میشود.

سوال:
موارد استفاده این گواهینامه ها چیست؟
پاسخ:
این موضوع بستگی به هدف شما از شرکت در دوره ها دارد. اما جدا از کیفیت بالای دوره ها برای آموزش، گواهینامه های این مرکز جهت تکمیل رزومه، استخدام، ارائه به سازمانها، سازمانهای مهاجرتی، سفارتخانه ها و ... بسیار مفید فایده هستند، این گواهینامه ها بین المللی می باشد.

سوال:
برای شرکت در دوره ها نیاز به پیش زمبنه یا مدرک تحصیلی خاصی می باشد؟
پاسخ:
بله. لیکن دوره ها به صورتی تدوین شده که شخص با سطح اطلاعات و تحصیلات  اولیه حداقل فوق دیپلم  رشته های فنی و مهندسی بتواند در دوره ها شرکت و پس از کسب آموزش گواهینامه دریافت نماید.

سوال:
برای شرکت در دوره ها باید از شهر خاصی باشیم؟
پاسخ:
خیر. آموزش مجازی یک پروسه جهانی میباشد و هر شخصی از هر جای کشور و حتی دنیا می تواند در دوره ها شرکت نماید و کل دوره را به صورت غیرحضوری بگذراند.

سوال:
آزمون ها توسط مرکز برگزار میگردد و کجا؟
پاسخ:
آزمونها به صورت آنلاین برگزار میگردد و هر شخص در هر زمان که بخواهد آزمون خود را انجام میدهد و هیچ محدودیت زمانی ندارد.

سوال:
چقدر طول میکشد که دوره را به پایان برسانیم؟
پاسخ:
مدت دوره دست خود فراگیر است و هیچ بازه زمانی خاصی تعریف نشده.یعنی هر زمان که بخواهید به سامانه آموزش می روید و هر زمان که بخواهید آزمون میدهید. یعنی یک فراگیر میتواند در عرض یک هفته و یا شش ماه دوره خود را بگذراند.

سوال:
پس از انجام آزمون چقدر طول میکشد مدارک به دست ما برسد؟
پاسخ:
به دلیل اینکه مدارک باید توسط آکادمی های بین المللی صادر گردد این پروسه زمان می برد. اما حداکثر یک ماه پس از انجام آزمون گواهینامه به دست شما می رسد.

سوال:
آیا می شود بدون انجام آزمون یا شرکت دوره گواهینامه را دریافت کرد؟
پاسخ:
مرکز جهت صدور گواهینامه باید پرونده فراگیر را به آکادمی های صادر کننده ارائه کند، لذا برای هیچ فراگیری بدون شرکت در دوره و انجام آزمون گواهینامه ای صادر نمی شود.

سوال:
چگونه از اعتبار گواهینامه ها و آکادمی های صادر کننده اطمینان پیدا کنیم؟
پاسخ:
بدین منظور میتوانید در مورد هر آکادمی در اینترنت تحقیق نمایید و برای حصول اطمینان با نمایندگی های ایران این آکادمی ها تماس گرفته و صحت همکاری آموزشی این مرکز را با آنها جویا شوید.

سوال:
آیا میتوان برای یک دوره چند گواهینامه دریافت کرد؟
پاسخ:
بله.شما پس از ورود به پروفایل خود پس از تکمیل ثبت نام می توانید برای دوره خود از دیگر آکادمی ها گواهینامه دریافت نمایید.لذا پس از ثبت درخواست خود و واریز هزینه، این گواهینامه ها به همراه گواهینامه اولیه شما صادر و ارسال میگردد.هزینه صدور هر مدرک اضافه 100.000 تومان می باشد.(گواهینامه ی اول رایگان است)

سوال:
آیا میتوان همزمان در چند دوره شرکت نمود؟
پاسخ:
بله.شما می توانید در هر تعداد دوره که می خواهید ثبت نام نمایید و همزمان دوره ها را سپری نمایید.حتی آکادمی در ازای شرکت در دو دوره همزمان یک گواهینامه اضافه رایگان برای یکی از دوره هایتان صادر و هدیه می کند.برای اینکار بعد از ثبت نام در دوره اول، برای ثبت نام در دوره دوم فقط تکمیل ثبت نام دوره بعدی را انجام دهید و نیازی به ثبت نام مجدد ندارید. تمام دوره ها در پروفایل شما فعال میگردد.

سوال:
منظور از تعداد ساعت دوره ها چیست؟
پاسخ:
یعنی شما به ازای مثلا 100 ساعت کلاس حضوری، مطلب دریافت و مطالعه می نمایید.و در گواهینامه شما این میزان آموزش ثبت میشود.

سوال:
منابع دوره ها فقط جزوه است یا فیلم و صدا هم هست؟
پاسخ:
به دلیل در دسترس نبودن اینترنت پر سرعت برای همه و پایین آوردن هزینه دوره ها در حال حاضر منابع اکثرا" به صورت جزوات PDF و با کیفیت بسیار بالا ارائه میگردد.

سوال:
اگر کسی در آزمون قبول نشد باید دوباره ثبت نام کند؟
پاسخ:
خیر. این سیستم مردودی ندارد.به این معنی که شما سه بار میتوانید آزمون بدهید تا قبول شوید و نیازی به ثبت نام و واریز شهریه مجدد نمی باشد.

سوال:
منابع دوره ها همان کتاب های موجود در اینترنت است؟
پاسخ:
خیر. کلیه منابع و محتوای آموزشی دوره ها توسط تیم قدرتمند آموزشی مرکز که متشکل از اساتید دانشگاه وصنعت بوده و طبق استاندارد آموزش مجازی تدوین شده و برگرفته از کتب دانشگاهی و کتب معتبر علمی آموزشی در زمینه مربوطه می باشد.

 

 

صفحه اصلی معاونت آموزش واحد ثبت نام نحوه ثبت نام و قوانین ثبت نام ثبت نام دوره های غیرحضوری(فرم و...) سئوالات متداول در خصوص آکادمی غیر حضوری

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی شبانه روزی حتی در روزهای پنجشنبه و جمعه.

انجمن ها وسایتهای مرتبط

پیام فوری

کلیه اسناد و اوراق عادی و بهاء دار مطابق اساسنامه صرفاً با مهر و امضاء مدیرعامل و رئیس هیئات مدیره اعتبار دارد و چنانچه هرگونه فرآیندی غیر از این واقع شده باشد یا بشود حال به هر دلیل، هیچ مسئولیتی متوجه مدیریت این شرکت نمیباشد.

مدیریت شرکت مهندسین مشاور گنجینه ایده ال ایرانیان

خبرنامه

مترجم سایت

Persian Arabic Dutch English German Italian Turkish

آمار بازدید سایت

امروز865
دیروز673
هفته865
ماه20491
کل8637042

آدرس شرکت

آدرس
دفترمرکزی: کرمان -خیابان خواجو-خواجو32- پلاک 6-مهندسین مشاور  گنجینه ایده آل ایرانیان –تلفن:03432519677 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

    موبایل: 09140540719